Péče o zdraví a krásu

Zdraví je dnes vysoce ceněnou komoditou. Díky dnešní složité době se nám jej často nedostává tolik, kolik bychom ho chtěli a potřebovali pro své každodenní fungování.

Proto hledáme stále cesty, jak se k němu dostat co nejblíže. A jako celý tento web je zde pro vás o zdraví na všech úrovních – těla, duše, ducha a psychiky, tak i tato stránka má v něm své místo.

Péče o zdraví a krásu není protimluv. Souvisí spolu – protože když jste zdraví a psychicky v pohodě, vyzařuje to z vás a je to vidět i navenek. Jste o to krásnější – vnitřně i zevně.  

Zdraví je to nejvíce, co v životě máme

Když nejste zdraví, nedaří se vám tolik ani v pracovním, ani v osobním životě. A tak je péče o zdraví velmi důležitá.

Jak ho podpořit?

Support zdraví je velmi důležitý

A proto mezi moje tipy patří tianDe produkty pro zdraví a krásu, výživové doplňky a pomůcky k úlevě od bolestí a zdravotních trablí.  Jsou totiž zpracovány dle TČM (tradiční čínské medicíny).  

A čím mě produkty tianDe uchvátily?

V panenských horách Altaje, Tibetu a náhorní Číny se sbírají vzácné ingredience. Sběrači na jejich sběr  musí mít certifikát.  Některé ingredience (byliny, rostliny) je možno sbírat jen v určité době a 1x za rok, nebo i méně častěji – často podle lunárního kalendáře.  

  • Skvělým složením výrobků podle starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny.
  • Vysokým podílem bylin a rostlinných výtažků – produkty TianDe obsahují až 20% výtažku z bylin a vzácných rostlin, olejů, minerálů a složek živočišného původu. Jsou to ženšen, zázvor, lotos, éterické oleje z ylang ylang, jasmínu, rozmarýnu, mandlí, ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, minerály jako jsou perly, zlato, stříbro, křemík atp.
  • Svojí účinností a pestrým spektrem možností– účinkují překvapivě silně a rychle a řeší bolesti různého charakteru, záněty, nachlazení, opary a afty, ekzémy a vyrážky, vypadávání vlasů, vrásky, kruhy pod očima, ženské zdraví a problematickou menzes, močové cesty a ledviny, posilují imunitu, paměť a elán.
  •  Svojí cenou, protože produkty jsou cenově dostupné široké škále lidiček  

A víte, že tianDe znamená v překladu do češtiny „Nebeská dokonalost“?  

Chcete také být zdravější a krásnější?

  • Zvu vás proto do skupinky plné prima lidiček, kde naleznete tisíce informací, tipů a referencí o tom co, jak a na co používat produkty tianDe – napište mi do kontaktního formuláře CHCI a já vás kontaktuji a do skupinky přidám.
  • Mohu vám také zaslat online katalog produktů tianDe – stačí do kontaktního formuláře napsat KATALOG a já vám jej zašlu na emailovou adresu.
  • Mějte ale na paměti, že bez registrace se vám zobrazí v katalogu plné ceny. Já vám mohu zajistit ceny lepší a s registrací vám ráda pomohu. 
  • Můžete mě také kontaktovat na Facebooku zde 
  • Anebo si napište o více informací do kontaktního formuláře  či na e-mail.

Sami se rozhodněte, zdali chcete s tianDe podpořit své zdraví, vitalitu a krásu, nebo nedělat nic. Ale věřte, že až vám přijde domů balíček na němž bude stát bílým tučným písmem „čauDe“ (ahoj dokonalá/ý) pochopíte lidičky (včetně mě), které tianDe uchvátilo. 

panenská příroda Altajského pohoří

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.